Book a class….Minimum2…Maximum 5

These are “Tour” classes, taught within a Grocery Store, Department Store or Garden Shop…

Healthy Foods and Healthy Living is taught all year round, whereas Healthy Home is only taught during late spring, summer and early fall…

 

Shop4Me Healthy Home:  40.00/person

 

Healthy Living:  40.00/person

 

Healthy Foods:  40.00/person

Google+ Google+